Blue Maniac
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Blue Maniac

Forum RPG..ptr. Maniaci! : [just joking! =]] ]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cine ar trebuiii sa fie cu Justin?

In jos 

Cine sa fie cu Justin?
Selena Gomez
Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_lcap50%Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_rcap
 50% [ 3 ]
Demi Lovato
Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_lcap0%Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Caitlin
Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_lcap0%Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Jasmine
Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_lcap0%Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Taylor Swift
Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_lcap0%Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Noah Cyrus
Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_lcap0%Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Miley Cyrus
Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_lcap0%Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
ALTA BRE! NUMAI URATE PUI?! O_O"
Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_lcap17%Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_rcap
 17% [ 1 ]
Hmm..niciuna..
Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_lcap33%Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_rcap
 33% [ 2 ]
Nu pot decide! xD
Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_lcap0%Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 6
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Alexunder
Admin
Alexunder


Mesaje : 179
Data de inscriere : 26/02/2010

Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Empty
MesajSubiect: Cine ar trebuiii sa fie cu Justin?   Cine ar trebuiii sa fie cu Justin? Icon_minitimeDum Feb 28, 2010 3:54 pm

Eu cred ca Selena ar trebuii sa fie cu el pentru ca sunt amandoi amuzanti [parerea mea..] . Deasemenea, amandoi canta super si apar in multe poze impreuna. Ar forma un cuplu perfect daca Justin ar fi mai mare [si ar arata mai matur putin..] sau Selena ar fi mai mica [arata deja ca un copil..deci fatza nu cred ca poate fi schimbata! Smile)].

Lenastin 4 evaaaaa! <333
Sus In jos
https://bluemaniac.forumgratuit.ro
 
Cine ar trebuiii sa fie cu Justin?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Eu. Da cine altcineva ?
» Bannerul si "Cine e conectat" .

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blue Maniac :: OFF :: Cafenea-
Mergi direct la: