Blue Maniac
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Blue Maniac

Forum RPG..ptr. Maniaci! : [just joking! =]] ]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Balaceala intr-o zi torida...xDD

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
M.Walter

M.Walter


Mesaje : 228
Data de inscriere : 28/02/2010

Balaceala intr-o zi torida...xDD Empty
MesajSubiect: Balaceala intr-o zi torida...xDD   Balaceala intr-o zi torida...xDD Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 5:21 am

Era prea cald in camera si in plus ma plictiseam aiurea asa ca m-am dus la piscina. Mi-am dat tricoul jos lasandu-l pe sezlong apoi mi-am pus ochelarii negri de soare la ochi. Erau multi ciutani care urlau, si asta ma cam enerva...
Sus In jos
Cloe.

Cloe.


Mesaje : 125
Data de inscriere : 27/02/2010

Balaceala intr-o zi torida...xDD Empty
MesajSubiect: Re: Balaceala intr-o zi torida...xDD   Balaceala intr-o zi torida...xDD Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 5:26 am

Am iesit din cmera mea, cu o rochita pe mine.M`am indreptat spre pisicna.Ajunsa acolo m`am dus langa un sezlong, apoi mi`am dat rochita jos, ramanand decat in costumul de baie.M`am asezat pe sezlong, apoi mi`am pus ochelarii de soare la ochi.
Sus In jos
M.Walter

M.Walter


Mesaje : 228
Data de inscriere : 28/02/2010

Balaceala intr-o zi torida...xDD Empty
MesajSubiect: Re: Balaceala intr-o zi torida...xDD   Balaceala intr-o zi torida...xDD Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 5:28 am

Era foarte cald dar inca nu vroiam sa intru in apa asa ca m-am asezat pe sezlong incepand sa butonez telefonul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Balaceala intr-o zi torida...xDD Empty
MesajSubiect: Re: Balaceala intr-o zi torida...xDD   Balaceala intr-o zi torida...xDD Icon_minitime

Sus In jos
 
Balaceala intr-o zi torida...xDD
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blue Maniac :: Casele :: Pisicna-
Mergi direct la: