Blue Maniac
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Blue Maniac

Forum RPG..ptr. Maniaci! : [just joking! =]] ]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Apucaturi de moment

In jos 
+6
M.Walter
Cloe.
Mikomi
Aoki Fujiwara
Conor.
Shiba
10 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 11:56 am

Ma mai apuca si pe mien sa ma prezint, dar stiti cine sunt.
Sunt Delia. Si cu asta am spus tot, ca ma stiti, din pacate. Intrebari nu aveti, sper sa ma simt bine in astea 3 zile cat o sa tina forumul.
Sus In jos
Conor.

Conor.


Mesaje : 76
Data de inscriere : 26/02/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 11:57 am

Ma.Nu ca as vrea sa te iau cu ceva rau sau asa ceva..da' tu ai venit aici ca sa le strici buna-dispozitie a tuturor ca forumu' nu e bine facut?Sau care e faza?Adica..ce te fute pa tine grija de forumu' asta?De ce te-ai inscris?Ca sa comentezi si aici?..Degeaba?!
Eniwey.Welcome and Nyappy Posting.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 56
Data de inscriere : 01/03/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 12:35 pm

Da.. Pai, ai grija cum vorbesti, totusi. Si nu cred ca Delia a venit sa strice buna- dispozitie a celorlalti doarca are dreptate. Sunt puse anumite reguli pe care nici adminii nu le respecta si eu aiurea. Asa ca nu te mia lua de ea si ai grija cu vorbesti. Puteai folosi alt cuvant daca vroiai, nu?
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 12:36 pm

Dar te-am deranjat pe tine cu ceva? Eu nu intru pe forumuri ca sa stric buna dispozitie a tuturor si nu am zis nicaieri ca forumul nu e bine facut. Deci nu ma lua tu pe mine cu din astea, oricum sunt obisnuita si chestiile astea nu mai au niciun efect. Deci crede-ma, ma abtin sa critic si cred ca asta poate fi privita ca pe o evolutie. Habar n-ai cat as putea sa critic, da? Dar nu critic tocmai ca sa nu stric buna dispozitie. Daca tu te-ai simtit atat de ofensata, nu e problema mea. Eu am venit aici pentru ca imi place sa postez. Si eu merg dupa principiul "nu te bag in seama, nu ma bagi in seama". Nu ait reaba cu mine, asa ca nu cred ca ar trebuis a te deranjeze asa de tare.
Sus In jos
Mikomi

Mikomi


Mesaje : 48
Data de inscriere : 28/02/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 12:38 pm

Hei tipule -.-" Nu te lua de Shiba'san a meu:))[a meu la figurat] Bun venit Shiba >Very Happy< Si ia-o usor frate:)) Chiar asa incepi cu stangu?
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 12:42 pm

Io? Da' nu incep cu stangul, Doamne, nu am facut nimic rau. XD
Daca altii se simt ofensati din nimic, nu-i vina mea, lol. XD
Si app... cine esti? XD
Sus In jos
Mikomi

Mikomi


Mesaje : 48
Data de inscriere : 28/02/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 12:43 pm

>_> Jiro iti spune ceva? Ori milk.tea? Smile))
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 12:46 pm

Aaaa!!! Da! Milkuuu! >Very Happy< Ce faaaaci?? XD Ce cauti pe forumuri din astea? Io am explicatie (ma plictisesc si imi place sa creez personaje), da' tu mai? Iti dau io cateva forumuri ca lumea unde poti sa iti testezi limitele ca ai zis ca vrei sa devii scriitoare si etc. Forumuri din alea...RPG XD...Adica adevarate.
Sus In jos
Mikomi

Mikomi


Mesaje : 48
Data de inscriere : 28/02/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 12:51 pm

Pai hm... aici mai mult frec menta la rece sa sti... Imi poti da forumurile pe mess. Si cred ca am axagerat cu spusu ca vreau sa fiu scriitoare>.<
Sus In jos
Cloe.

Cloe.


Mesaje : 125
Data de inscriere : 27/02/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 12:55 pm

Ok stii ce?!
Pe fiecare forum pe care te inregistrezi tu trebuie sa critici
sa zici ca forumu` o sa tina decat 2-3 zile, si dupa ca o sa devina inactinv
asa ai facut pe fiacer forum pe care sunt si eu inregistrata si tu
ba te iei de aspect, ba te iei de reguli:|
totu` pentru tine trebuie sa fie perfect
tu care ai forumuri si limita de spam e de 3-7 randuri, si nu sta nici dracu` pe el:|
ti`ai facut descriere ca sa ce?!
ca sa ne arati ca tu vrei doar sa critici?
ai scris doar ca esti Delia si atat:|
in loc sa iti faci o descriere in acre sa te descrii calumea ai scris decat un rand despre tine si un rand despre forum
mai bine nu iti faceai:|

Citat :
Ma mai apuca si pe mien sa ma prezint, dar stiti cine sunt.
Sunt Delia. Si cu asta am spus tot, ca ma stiti, din pacate. Intrebari nu aveti, sper sa ma simt bine in astea 3 zile cat o sa tina forumul.
ai fost foarte explicita
tu care ziceai ca stii sa descrii si etc:|
wow...
oricum imi pierd timpu` cu tine.:-j
iti urez o zi proasta O_O...sau ma rog noapte.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 56
Data de inscriere : 01/03/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 12:59 pm

Ho, fratilor. Terminati. Haideti sa o luam logic. Regulile sunt asa si asa. Pentur a nu face spam trebuie sa ai minim 2 randuri, nu minim cinci cuvinte. Apoi Delia critica pentru ca are ce critica. Ce naiba. Ia nu va mai luati atata de ea. Ce rezolvati daac va luati de ea? Nimic. Asa ca... hai, calmati-va.
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 1:02 pm

Deci tu ce nu intelegi din "nu te bag in seama, nu ma bagi in seama?" Si care e problema ta daca asta e parerea mea despre forumuri, hm? Afecteaza cu ceva forumu? E ot ara libera. Si nus e intampla asa pe fiecare forum, hais a fim seriosi.
Nu se inscrie nici dracu pe ele pentru ca nu le fac reclama pentru c anu stiu sa le fac reclama.
Si am spus de 100 de ori inainte ca eu nu stiu sa descriu si nu stiu de unde ai scs-o tu pe asta cu descrisul. Deci am fost clara si am spus mai multor persoane "frate eu nu stiu sa descriu", deic nu mai ivnenta tu pe moment ce vrei in favoarea ta.
Si nu stiu ce intelegi tu dinf aptul ca mi-am facut descrierea, eu nu mi-am facut-o ca sa demonstrez nu stiu ce pentru ca nu e nevoie sa demonstrez nimanui nimic.
Si decat sa dau copy paste la orice, mai bine nu mai scriu nimic. Si daca nu ma cunosti si ai intrebari, mi le pui.
Da? Deci hai sa nu facem o drama din asta, daca nu iti convine, nu te oblig sa te bagi in seama cu mine. Ti-am spus, nu te bag in seama, nu ma bagi in seama. Si rog pe toata lumea sa respecte chestia asta pentru c anu am de gand sa ma mai cert cu voi pe niste chestii aiurae pe care voi le intelegeti aiurea.
Deci, mai repet o data pentru tot poporul:
Nu te bag in seama, nu ma bagi in seama.
Sus In jos
Cloe.

Cloe.


Mesaje : 125
Data de inscriere : 27/02/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 1:05 pm

aaa ati veniti doi aici sa ii luati apararea sau ce?Neutral
Citat :
Ce cauti pe forumuri din astea? Io am explicatie (ma plictisesc si imi place sa creez personaje), da' tu mai? Iti dau io cateva forumuri ca lumea unde poti sa iti testezi limitele ca ai zis ca vrei sa devii scriitoare si etc. Forumuri din alea...RPG XD...Adica adevarate
ha?!forumuri adevarate?ale tale nu?alea care trebuie sa scrii pana te doare mana:|
>_<" dar ce pot spune....sunt obisnuita cu asemenea fenomene:|
asa...si forumu` ce are?te deranjeaza cu ceva?du`te frate si fa`ti o viata o.O
Citat :
Nu te bag in seama, nu ma bagi in seama.
aa ok, atui poti sa iti iei talpasita de pe forum, ca sa fim si noi fericiti o data ca am scapat de un specimen ca tine=]]
okay, hai pa.
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 1:09 pm

Nu, pot sa stau pe forum pentru ca asa vreau,pentru ca nu incalc nicio regula.
iar forumurile alea nu sunt ale mele si... vorbeam cumva cu tine cand am spus chestiile alea? Nu inteleg cu ce te deranjeaza pe tine daca eu imi spun parerea. E parerea fiecaruia, da? Si daca am chef sa stau pe un forum si sa suport consecintele, stau si le suport, ceea ce si fac acum. Altfel, nu ma inscriu daca nu le suport. Si nus tiu daca ai remarcat, draga, dar nu m-am luat de nicio regula. Spune-mi tu de ce regula m-am luat. Aia de la fisa de inscriere? Bun, hai sa zicem, una. Din... cate? Asa ca termina cu exagerarile astea si daca nu iti place de mine, nu te oblig sa ma bagi in seama. Sincer, nu stiu de ce te-a mancat sa postezi aici.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 56
Data de inscriere : 01/03/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 1:10 pm

Si cica fara certuri pe forum. Fiti serioase. Ia calmati-va, bine? Nu rezolvati nimic daca va certati. Niciuna dintre voi nu are treaba cu ea. Si daca o stergeti de pe forum da-ti dovada de imaturitate. De fapt, si acum dati dovada de imaturitate pentru ca va certati dintr-o prostie.
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 1:10 pm

Exact. Si frate, e o tara libera, am dreptul sa-mi spun parerea, nu inteleg care e problema voastra.
Sus In jos
M.Walter

M.Walter


Mesaje : 228
Data de inscriere : 28/02/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 1:11 pm

Bai, ia hai gata. Am incercat sa ma abtin sa nu ma bag in seama ca stecherul in priza in toata chestia asta dar ultimul commentariu al Alinei a fost prea...ma abtin sa zic cum.
Alina, crede-ma, Delia stie ce spune si, cum a mai zis cineva mai sus: critica pentru ca are ce critica. Inceteaza sa o faci "specimen" pentru ca, din moment ce nu o cunosti absolut deloc nu cred ca ai dreptul sa comentezi aiurea.
Nu imi place sa ma bag in vietile altora dar sincer, cred ca ai intrecut masura. Ar fi trebuit sa ai grija ce spui si despre cine spui.
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 1:13 pm

Da, exact.
Apropo, Denisa, ti-a placut martisorul?
Sus In jos
M.Walter

M.Walter


Mesaje : 228
Data de inscriere : 28/02/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 1:15 pm

Dap, mersi muuuuuuult de tot. >;d< Maine trebuie sa iti dau si eu ceva :-"
Sus In jos
Karina

Karina


Mesaje : 33
Data de inscriere : 28/02/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 1:16 pm

deci bun..vati potolit...welcome Shiba si distractie placuta >[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 1:17 pm

A, normal. merci ^^

Da, pai femeie trebuia sa-mi dai azi! =))... Da' hai ca te iert, imi dai maine. Apropo, poti sa-mi aduci vesta aia sa o vad si eu. =)) Nu garantez ca o iau, dar sa o vad macar ca s-ar putea sa-mi placa.
Sus In jos
Brooke.

Brooke.


Mesaje : 269
Data de inscriere : 27/02/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 1:20 pm

Hai mă , ştiu că mă bag şi eu ca musca , dar de ce dracu' vă certaţi atîta ?
Nu ţin cu Delia , dar totuşi Cloe crezi că forumul ăsta va rezista mai mult de două săptămîni , e un forum oarecare ca şi celelalte , in care te distrezi hai să zicem o săptămînă , nimic mai mult .
Şi dacă ar fi să aveţi o problemă cu regulile spuneţimi mie , sunt făcute de mine .
Aşa să revenim , Delia chiar dacă nu îţi place un anumit lucru nu trebuie să il spui aşa direct , sunt persoane care cedează nervos mai rapid , dacă nu iţi place un lucru încearcă totuşi să nu o mai zici aşa direct . Eu te cunosc şi ştiu că iţi place să spui ceea ce gîndeşti , foarte bine , dar totuşi cu măsură :]
Băi Pebb'ule te băgaşi şi tu aci' , eu mă chinui să scriu de o oră :]]
in fine . uitai ce era mai important .
Welcome ! ;D
Sus In jos
M.Walter

M.Walter


Mesaje : 228
Data de inscriere : 28/02/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 1:21 pm

Pai azi dimineata uitasem ca e 1 Martie. Eu credeam ca e 14 Februarie, nu stiu de ce. M-am contrazis cu mama vreo jumatate de ora, apoi am auzit si la TV ca vorbeau aia despre 1 Martie. Eu: WTF, ppl, e 14 Februarie, ce mama naibii? Si cand am auzit la radio in microbuz ca azi chiar e 1 Martie am ramas muta. xD Eh, stii ca asa-s eu, mai proasta de felul meu.
Aaa cat despre vesta aia nu mai stiu pe unde dracului e dar o voi cauta.
Sus In jos
Alexunder
Admin
Alexunder


Mesaje : 179
Data de inscriere : 26/02/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 1:23 pm

Hai ba. Serios acuma. Si eu mam abtinut din spus ceva ca nu ajung niciunde cu cearta. Da' chiar si asa..! Nu va mai luati de Alina, ce naiba?! Care e problema voastra?! Fata nu poate sa tina in ea ce probabil ca a tinut pe Itazura academy. Si stiti ce? Nu ma intereseaza chiar DELOC daca va luati de forum sau de mine. Da cand va luati de Conor si Cloe e deja altceva! Nu vreau sa ne certam ca pe Starlight, pentru ca forumul ala a sfarsit nasol. Dar forumul tau, Shiba? Nimeni nu intra pe el. Dece? Pai cine crezi ca vrea sa scrie 7 randuri? ***** . Da' nici ala. Foarte bine, regulile nu sunt respectate, dar asta nu e problema voastra! Ar trebuii sa vedeti alte forumuri care permit SPAM-ul! :-j. Alea sunt forumuri RPG normale? Nu prea cred! Si Wee-wee, tu nu te baga deocamdata. Inteleg ca esti prietena cu Delia, insa asta nu inseamna ca si tu trebuie sa te iei de Alina. Sa aiba Conor si ea grija ce spun?! Da altii?! CUm adica, sa tina doar 2-3 zile?! Hai scuteste-ma! :-j. E deja nesimtire asta, si ca sa fiu draguta, il las si pe Chris sa dea un comm, si stiti ce? Putin imi pasa daca il ia cu injuraturi:


Chris : Da ma dar de ce va luati de sorumea,prietenii ei,sau forumurile? Cine va credeti?
Sus In jos
https://bluemaniac.forumgratuit.ro
Brooke.

Brooke.


Mesaje : 269
Data de inscriere : 27/02/2010

Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 1:27 pm

Li' nu vreau să mă cert cu nimeni , dar să fim serioşi , tu cît crezi că va rezista forumul ăsta ? ;]]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Apucaturi de moment Empty
MesajSubiect: Re: Apucaturi de moment   Apucaturi de moment Icon_minitime

Sus In jos
 
Apucaturi de moment
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blue Maniac :: Administrare :: Welcome-
Mergi direct la: