Blue Maniac
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Blue Maniac

Forum RPG..ptr. Maniaci! : [just joking! =]] ]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Un dus relaxant

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 56
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeMier Mar 03, 2010 8:06 am

Imi placea sa merg sa inot. De fapt, iubeam asta, dar din cauza cantitatii foarte mari de clor din apa, pielea mea se facea foarte naspa si eram nevoit sa fac dus, plus ca imi placea sa fac dus. Am intrat in baie si m-am dus direct la oglinda. Am observat ca aveam ochii foarte rosii si aratam ca un... nu situ ce, dar aratam foarte ciudat. Am dat drumul la apa si mi-am spalat pe fata. Nu situ de ce, dar aveam impresia ca aratam ciudat in ziua aceea.
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeMier Mar 03, 2010 8:19 am

Nu mai facusem dus de cateva zile, asa ca am intrat in baie si acolo l-am vazut pe Aoki si am ranjit. M-am dus pe la spatele lui, apucandu-i delicat mijlocul si sarutandu-l scurt pe gat.
-Buna.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 56
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeMier Mar 03, 2010 8:22 am

Nu l-am auzit pe Shiba cand a intrat. De aceea am tresarit cand mi-a apucat mijlocul si m-a sarutat scurt pe gat.
-Buna, mi-a zis.
M-m intors cu fata spre el si, fara a-i raspunde la salut, l-am sarutat apasat pe buze, i-ar mainile mi l-am dus dupa gatul lui.
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeMier Mar 03, 2010 8:27 am

Nu mi-a raspuns la salut, doar s-a intors cu fata spre mine, si-a dus mainile dupa gatul meu si mi-a sarutat buzele apasat. I-am raspuns la sarut, strecurandu-mi limba in gura lui, incepand sa ma joc cu limba lui. Nu m-am putut abtine si mi-am dus mainile pe fundul lui, masandu-l usor.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 56
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 3:58 am

Shiba mi-a raspuns imediat la sarut. Si-a strecurat uspr limba in gura mea. De fiecare data cand limba mea o atingea pe a lui, simteam ceva tare si rece. Mi-am plimbat putin limba peste chestia aceea dura si rece si mia-m dat seama ca era un pierce. "Super!" mi-am zis in gand. Dupa ce am aflat ca avea pierce, mi-am lasat limba sa se joace cu a lui. I-am simtit aminile alunecand spre fundul meu, apoi cum au inceput sa mi-l maseze. Se pricepea, nu gluma. Eu ma inceput sa ma joc cu sivitele lui de par, iar din cand in cand ii mai manghaiam partea de sus a spatelui si ceafa.
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 4:04 am

Acela era un loc in care ne putea vedea oricine intra, asa ca m-am oprit din tot, i-am apucat incheietura mainii si am intrat cu el intr-o cabina, inchizandu usa, si l-am lipit de perete, mangaindu-i corpul.
-Vroiai sa faci un dus? am ranjit.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 56
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 4:24 am

Shiba s-a oprit din tot, ceea ce m-a ofticat putin, dar m-a apucat imediat de incheitura si m-a tras intr-o cabina, lipindu-ma de perete si mangaindu-mi corpul.
-Vroiai sa faci un dus? m-a intrebat ranjind.
Evident ca vroiam sa fac dus, ce intrebare..
-Aaa... da, vreau, dar trebuie sa ies afara sa-mi dau jos hainele,e sa-mi pun telefonula lco sigur... sa-mi iau prosopul...
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 4:28 am

Turuia cam mult, asa ca mi-am pus un deget pe buzele lui.
-Nu e sexy sa vorbesti asa mult, am zambit.
Mi-am lasat degetul sa alunece pe gatul lui, pana cand am ajuns la marginea tricoului. I l-am dat jos si la fel am facut si cu pantalonii, avand grija sa ating orice parte a corpului imi iesea in cale. Am iesit cu hainele si i le-am pus intr-unul din dulapioarele de pe hol si m-am dezbracat si eu pana la boxeri, apoi m-am intors la el. Am inceput sa ii masez pectoralii.
-E in regula acum?
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 56
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 4:43 am

"Nu e sexy sa vorbesc mult?" am intrebat iritat in gand, apoi am ridicat o spranceana.
Si-a pus degetul pe buzele mele, apoi l-a lasat sa alunece pe gat, pana a ajuns la marginea tricoului, pe care mi l-a dat jos. Asa a facut si cu pantalonii, lasandu-ma doar in boxeri. A iesit din cabina, ar dupa putin timp s-a intors. Era doar in boxeri. A inceput sa-mi maseze pectoralii.
-E in regula acum?
Am decis sa fiu "sexy" cum zicea el. N-am mai scos niicun vucand, am dat doar din cap afirmativ.
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 4:45 am

I-am zambit, apoi am dat drumul la dus. Eram in boxeri dar nu era mare lucru daca se udau. Totusi, m-am gandit sa il intreb.
-Te deranjeaza daca iti uzi boxerii? l-am intrebat in timp ce reglam temperatura apei. Ca putem sa scapam de ei..., am ranjit.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 56
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 4:57 am

A dat drumul la dus, dar nu am zis nimic. Stiam ca puteam sa tac. In timp ce regla temperatura apei, m-a intrebat daca ma deranja daca imi udam boxerii. Am dat negatic din acp, apoi a continuat ranjind:
-Ca putem sa scapam de ei...
Am ridicat din umeri. Si asta imi era indiferent.
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 5:00 am

-Haide, nu face pe indiferentul. Nu-mi place asta, imi piere tot cheful.
Am terminat de reglat temperatura apei, apoi am atarnat dusul de suport. Din pozitia aceea nu imi nimerea decat spatele, dar Aoki era inca uscat. M-am folosit de asta si am inceput sa ii mangai corpul bine facut, umezindu-l.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 56
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 5:19 am

NU faceam pe indiferentul. Eram "sexy". Mi-a venit sa rad, dar am reusit sa ma abtin. Dupa ce a reglat temperatura s-a intors cu fata spre mine. Shiba era ca un paravan pentru ca apa nu ma aingea din cauza lui. Totusi, SHiba a inceput sa-mi umezeasca corpul. Pentru ce atata bataie de cap cand puteam face asta? Atuncai l-am impins sub dus si am inceput sa-l sarut.
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 5:22 am

M-a impins sub dus si a inceput sa ma sarute. Mi-am pus mainile pe spatele lui, mangaindu-l, apoi mi le-am pus pe fundul lui, lipindu-l cu totul de mine. M-am oprit pentru cateva clipe, dar fata mi-o tineam foarte aproape de a lui.
-Iti place tandru, pasional, salbatic...?
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 56
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 5:52 am

Am stat putin si m-am gandit. Nu eram o persoana salbatica, deci a treia varianta clar pica. M-am uitat la el si i-am aratat doua degete, adica a doua varianta. Speram doar sa inteleaga la ce ma refeream...
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 5:56 am

A ridicat doua degete, cred ca vroia sa spuna a doua varianta.
-Ce e? am zambit. De ce nu vorbesti? Haide, acum nu exagera. Pur si simplu vorbeai prea mult intr-un moment in care nu ar fi trebuit sa o faci, atata tot. Deci, te rog, nu mai exagera.
Eram sigur ca vroia sa imi faca in ciuda si sa taca din gura doar pentru ca ii spusesem ca nu e sexy sa vorbeasca asa de mult. Nu prea suportam fazele astea si daca continua sa faca asta, avea sa imi piara imediat tot cheful.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 56
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 10:17 am

Am ranjit satisfacut. Imi placea sa exagerez si mereu exageram.
-Eu? am intrebat inocent. Mereu vorbesc asa mult, am continuat cu aceeasi voce inocenta, apoi l-am sarutat scurt pe buze. Sa-ti zic un secret. Imi place sa exagerez, am chicotit.
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 10:59 am

Tipul avea ceva tupeu s observam c anu avea niciun stres. Am chicotit scurt.
-Aoki, draga, iti zic si eu un secret. Daca faci pe indiferentul, imi piere tot cheful.
Mi-am lasat mana sa alunece pe corpul lui pana cand am ajuns la penis.
-Si n-ai vrea asta, nu? l-am intrebat apucandu-i barbatia si masand-o.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 56
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 11:28 am

Am inghitit in sec. Nu vroiam sa-i piara chefpul pentru ca avea sa-mi para rau. I-am simtit mana alunecand spre penisul meu. Bineinteles ca nu vroiam. Cand mi-a apucat penisul si l-a masat am inchis ochii. Am simtit cativa fiori extrem de placuti pe sira spinarii.
-Am sa incerc sa nu mai exagerez, dar sa nu te superi daca o voi mai face din cand in cand... uneori chestia cu exagerarea vine fara sa-mi dau seama...
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 11:53 am

-Exagereaza cu gemetele... Te rog! Ma excita gemetele. Si poti sa exagerezi si sa ma saruti aici, i-am spus mangaindu-mi abdomenul, dupa care i-am muscat lobul urechii si i-am soptit:
-Sunt suficient de bun cat sa imi spui unde te exciti cel mai tare? l-am intrebat, masandu-i apasat penisul.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 56
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 12:32 pm

-Exagereaza cu gemetele... Te rog! Ma excita gemetele. Si poti sa exagerezi si sa ma saruti aici, mi-a spus mangaindu-si abdomenul.
Deci mi-a dat d einteles ca abdomenul er apunctul lui sensibil..
-Esti bun. Vrei sa stii punctul meu sensibil? Ei bine.. punctul meu sensibil e gatul, i-am zis si l-am rpivit provocator.
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 1:29 pm

Chiar imi spusese punctul lui sensibil, fara apropouri ca mine.
-Ah da? am ranjit.
Am inceput sa ii sarut gatul, muscandu-l pe alocuri si asteptandu-l sa geama. Chiar de-abia asteptam sa vad cum gemea.
-Nu te abtine..., i-am spus in timp ce ii masam fundul.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 56
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 1:47 pm

Inainte sa maiz ic ceva, i-am simtit buzele sarutandu-mi buzele si muscandu-l pe alocuri. Am inchis ochii si am simtit o multime de fiori pe spate. Am reusit sa ma abtin sa nu gem.
-Nu te abtine..., mi-a spus in timp ce-mi masa fundul.
Atunci mi-am dat drumul. NU gemeam tare, dar era un inceput.
Sus In jos
Shiba

Shiba


Mesaje : 63
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 2:06 pm

L-am auzit cum suspina infundat si m-au trecut cativa fiori. Vroiam sa il aud tipand de placere, dar stiam ca asta nu avea sa se intample atunci. Mi-am bagat mainile in boxerii lui, apoi m-am lasat in jos, scotandu-i de pe el. Apoi m-am indepartat putin si l-am privit, analizandu-i goliciunea din cap pana in picioare.
-Wow... esti frumos..., i-am spus in timp ce ma holbam la abdomenul si barbatia lui. Ai un corp perfect.
M-am apropiat de el si mi-am pus mana pe barbatia lui, mangaindu-o usor, apoi m-am pus in genunchi, i-am masat-o de cateva ori apoi mi-am trecut limba peste capat si prin deschizatura.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 56
Data de inscriere : 01/03/2010

Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitimeDum Mar 07, 2010 2:17 pm

Am simtit cum si-a bagat mana in boxerii mei si cum ii tragea usor in jos. Cand am ramas gol in fata lui m-am simtit putin aiurea, dar el s-a indepartat putin si s-a holbat la mine.
-Wow... esti frumos... Ai un corp perfect.
N-am zis nimic. S-a apropiat din nou de mine si si-a pus mana pe penisul meu, masandu-l usor. Simteam o multime de fiori placuti, ceae ce m-a facut sa inchid ochii si sa scap din cand in cand gemete usoare. S-a asezat in genunchi si a inceput sa-mi linga usor penisul. Mi-am lipit capul de peretele cabieni si am continuat sa-mi tin ochii inchisi.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Un dus relaxant Empty
MesajSubiect: Re: Un dus relaxant   Un dus relaxant Icon_minitime

Sus In jos
 
Un dus relaxant
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blue Maniac :: Casele :: Dusuri-
Mergi direct la: